cheesier بازار یونجه بوقلمون نبض بازار

cheesier: بازار یونجه بوقلمون نبض بازار اخبار اقتصادی قیمت قرار داده های دامی قیمت جوجه یک روزه

گت بلاگز سیاسی از گلایه به زیرپاگذاشتن قوانین در تبلیغات انتخابات تا اطمینان کامل به شورای نگهبان

نمایندگان نامزدها در جلسه امروز شورای نگهبان، چگونگی معرفی و حضور نمایندگانِ ناظر نامزدها در شعب اخذ رای در روز انتخابات را به بحث و بررسی گذاشتند.

از گلایه به زیرپاگذاشتن قوانین در تبلیغات انتخابات تا اطمینان کامل به شورای نگهبان

به گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی گروه تحریریه سایت جوان؛ جلسه شورای نگهبان با نمایندگان شش نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری صبحگاه امروز برگزار شد.
محمدرضا صادق نماینده حسن روحانی در این جلسه گفت: با اطلاعاتی که از کارها شورای نگهبان در انتخابات دوره گذشته دارم، الحمدلله روند اطمینان بخشی هست.
صادق افزود: در ستاد آقای روحانی بخش نامه هایی که به ستاد های سراسر کشور ارسال شده است دربرگیرنده نکاتی است که آقای ره پیک به آن اشاره کردند؛ امیدواریم انتخاباتی برگزار شود که مد نظر مقام معظم رهبری هست.
محمد دهقان نماینده محمد باقر قالیباف با بیان اینکه ما در دوره کوتاهی به ظاهر رقیب هم هستیم ولی رفاقتمان سرجایش هست، گفت: طبیعی است که شورای نگهبان نقطه اطمینان بخش انتخابات است ولی خواهش من از همه دوستان این است که پایبند قانون باشیم؛ چه به عنوان ستادهای انتخابات، چه وزارت کشور و چه شورای نگهبان.

عبارات مهم : قانون
نماینده قالیباف در این جلسه از زیر پا گذاشتن بعضی قوانین در انجام تبلیغات انتخاباتی گلایه کرد و گفت: خواهش من از شورای نگهبان این است که این پرسشها را بررسی کند.

در ادامه این نشست رضا ویسه نماینده اسحاق جهانگیری گفت: ما نماینده ای جهت نظارت بر شعب اخذ رای معرفی نکرده ایم و بر اساس اطمینان و اعتماد ان شا الله کار را جلو می بریم.
حسین طلا نماینده سید ابراهیم رئیسی، نیز در این جلسه با تأکید بر اینکه شورای نگهبان می تواند تکیه گاهی جهت یک مسابقه سالم باشد، گفت: در بعضی از مباحث ساز و کار اجرایی قانون متناسب با حدود و ثغوری که قانون اعلام کرده نیست.
وی در این باره افزود: به عنوان نمونه در عنوان عدالت تبلیغاتی قانون مشخص کرده که راه اندازی بنر در برابر ستاد ها باشد ولی شما می بینید در همین سطح شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران بنر های مختلفی در اماکنی که جلوی ستاد ها نیست راه اندازی شده است ما از خودمان می پرسیم که آیا می توانیم قانون را زیر پا بگذاریم و ما هم بنر راه اندازی کنیم؟
نماینده سید ابراهیم رئیسی همچنین با انتقاد از فضاسازی هایی که علیه نامزدها ایجاد می شود، افزود: انتظار داریم شورای نگهبان و ستاد انتخابات کشور متناسب با حدود و ثغور قانون، فضا را جهت مسابقه های انتخاباتی فراهم کند.
همدانی نماینده مصطفی میرسلیم در این جلسه با اشاره به جنگ روانی که ممکن است از طرف ستاد های سایر نامزدها یا عوامل مشکوکی ایجاد شود، افزود: جهت مثال شایعه می شود فلان نامزد انصراف داد؛ اینها فضاسازی هایی است که باید شورای نگهبان با آن ها مقابله کند.
حسن مسجدی نماینده مصطفی هاشمی طبا گفت: چون ما ستاد نداریم، در شعب اخذ رای نماینده نخواهیم داشت و به شورای نگهبان اطمینان کامل داریم.
گفتنی ست در ادامه این نشست، نماینده نامزدها و نمایندگان شورای نگهبان، چگونگی معرفی و حضور نمایندگانِ ناظر نامزدها در شعب اخذ رای، در روز انتخابات را به بحث و بررسی گذاشتند.
انتهای خبر /

واژه های کلیدی: قانون | نگهبان | انتخابات | ستاد انتخابات کشور | انتخابات ریاست جمهوری | ره پیک | انتخابات 96 | اخبار انتخابات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog