cheesier بازار یونجه بوقلمون نبض بازار

cheesier: بازار یونجه بوقلمون نبض بازار اخبار اقتصادی قیمت قرار داده های دامی قیمت جوجه یک روزه

گت بلاگز بین‌الملل نتانیاهو به کشورهای همسایه خود هشدار داد!

نخست وزیر رژیم صهیونیستی به کشورهای همسایه خود هشدار داد در صورت هرگونه تیراندازی به سوی این رژیم، بهای سنگینی را خواهند پرداخت.

نتانیاهو به کشورهای همسایه خود هشدار داد!

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان؛ به نقل از روسیا الیوم، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی به کشورهای همسایه خود هشدار داد در صورت هرگونه تیراندازی به سوی این رژیم، بهای سنگینی را خواهند پرداخت.

“عوفیر جنتلمن” سخنگوی نتانیاهو در توییتر به نقل از نخست وزیر رژیم صهیونیستی مدعی شد کشورهای همسایه به خوبی این عنوان را می فهمند آیا که درک آن راحت و این اصل مهمی است.

جنتلمن در توییت دیگری با ادعای اینکه، نتانیاهو بر این باوراست که درآمد سرانه رژیم اسرائیل از مشابه آن در ژاپن پیشی خواهد گرفت، گفت: این مهم، چیزی است که نمی توان آن را نادیده گرفت و اسرائیل بعد از گذشت یک یا دوسال از نظر میزان درآمد سرانه، ژاپن را پشت سر خواهد گذاشت.

نتانیاهو به کشورهای همسایه خود هشدار داد!

گفتنی هست، کابینه رژیم صهیونیستی در اقدامی بی سابقه، جهت نخستین بار جلسه هفتگی اش را زیر “دیوار ندبه” که بخشی از دیوار غربی مسجدالاقصی در قدس اشغالی هست، برگزار کرد. این اقدام نتانیاهو جنجال های گسترده ای را برانگیخت.

دیوار ندبه، بخش از دیوار غربی مسجدالاقصی است و به باور یهودیان از آخرین باقی مانده های “هیکل سلیمان” و مرکز دعا جهت یهودیان در فلسطین اشغالی هست. مسلمانان آن را دیوار بُراق می خوانند و معتقدند پیامبر اسلام مرکب خود را در شب معراج به آن بست.

برگزاری این نشست چند روز بعد از دیدار ترامپ از دیوار براق صورت گرفت. ترامپ در حالی عازم این مکان مذهبی شد که هیچ مسئول اسرائیلی وی را همراهی نمی کرد. اینکه هیچ مسئول اسرائیلی مدیر جمهور آمریکا را دراین دیدار همراهی نکرد به جایگاه سیاسی و حقوقی بیت المقدس بر می گردد. اگر یک مسئول اسرائیلی ، ترامپ را در این دیدار همراهی می کرد به معنای آن بود که واشنگتن حاکمیت اسرائیل بر کل بیت المقدس را به رسمیت می شناسد.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی به کشورهای همسایه خود هشدار داد در صورت هرگونه تیراندازی به سوی این رژیم، بهای سنگینی را خواهند پرداخت.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: دیوار | همراهی | اسرائیل | اسرائیل | نتانیاهو | رژیم صهیونیستی | کابینه رژیم صهیونیستی | بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog