cheesier بازار یونجه بوقلمون نبض بازار

cheesier: بازار یونجه بوقلمون نبض بازار اخبار اقتصادی قیمت قرار داده های دامی قیمت جوجه یک روزه

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری افراد بسیاری به خاطر سریال، تلویزیون می‌بینند

بازیگر سریال های «فاصله ها» و «کیمیا» اعتقاد است: مخاطبان زیادی به بهانه تماشا و پیگیری سریال پای تلویزیون می نشینند.سوگل طهماسبی با بیان اینکه مجموعه های نمایش

افراد بسیاری به خاطر سریال، تلویزیون می‌بینند

افراد بسیاری به خاطر سریال، تلویزیون می بینند

عبارات مهم : سریال

بازیگر سریال های «فاصله ها» و «کیمیا» اعتقاد است: مخاطبان زیادی به بهانه تماشا و پیگیری سریال پای تلویزیون می نشینند.سوگل طهماسبی با بیان اینکه مجموعه های نمایشی نقش سرگرم کننده ای جهت مخاطب دارد گفت: سریال از سرگرمی های بسیار مهمی است که همه جای دنیا مردم نگاه می کنند. در واقع سریال خوب علاوه بر سرگرمی یک کار فرهنگی و آموزنده است که در کنارش تعدادی دور هم جمع می شوند. به نظرم اگر تلویزیون سریال پخش نکند، شاید بقیه برنامه ها بیننده کمتری داشته باشد. البته ممکن است یک نفر بگوید من مستند دوست دارم یا شخصی فقط اخبار نگاه کند ولی در حالت کلی و عام مخاطبان زیادی به بهانه سریال پای تلویزیون می نشینند.

افراد بسیاری به خاطر سریال، تلویزیون می‌بینند

این بازیگر با اشاره به سریال پرمخاطب «کیمیا» ادامه داد: سریال «کیمیا» جهت مخاطب، زیاد تداعی کننده خاطراتی بودکه تجربه آن را داشتند. در مورد سکانسی که من در سریال، خبر شهادت رضا، برادرم را می فهمم خیلی از خواهران شهدا هنگامی که من را می دیدند می گفتند تصویر العمل طبیعی ما هم به همین شکل بود.طهماسبی در ادامه از تاثیرگذاری سریال ها سخن به میان آورد و گفت: در وقت پخش سریال «برادر» دو سه مورد به گوش مان خورد که دو برادر با یکدیگر قهر بودند، ولی بعد از دیدن سریال آشتی کردند.

چنین اهدافی بازیگران و صورت های معروف را وامی دارد تا به مقوله های اجتماعی نگاهی موشکافانه داشته باشند.وی ادامه داد: ما می خواهیم به بعضی آدم های جامعه تلنگری بزنیم که اگر راهی را اشتباه می روند و بر اشتباهشان پافشاری می کنند؛ یک لحظه به وجدان خودشان برگردند و احساس کنند سرانجام این کار این می شود. در واقع ما سریال می سازیم که جلوتر به آدم ها بگوییم اگر در این مسیر رفتی انتهایش این می شود و به این آینده می رسی. شاید آن آدم باید به عنوان نمونه 40 سال زندگی کند تا به آن نتیجه برسد ولی ما در طول یک سریال این را به تصویر می کشیم.بازیگر سریال «فاصله ها» با بیان اینکه اگر سریالی خوش ساخت باشد و سراغ سوژه های تازه برود بیننده آن را دنیال می کند گفت: زمانی که سریال «فاصله ها» پخش شد یک سری خط قرمزها را رد کرد و موضوعاتی را جهت نخستین بار نشان داد. جهت همین خیلی پربیننده بود و در بازپخشی که اخیرا داشت دوباره دیده شد.

بازیگر سریال های «فاصله ها» و «کیمیا» اعتقاد است: مخاطبان زیادی به بهانه تماشا و پیگیری سریال پای تلویزیون می نشینند.سوگل طهماسبی با بیان اینکه مجموعه های نمایش

وقتی سریالی موضوعی تازه داشته باشد جهت مخاطب جالب است و آن را دنبال می کند.وی افزود: تلویزیون مثل جامعه ای است که به همه مدل نگاهی نیاز دارد. ممکن است کسی کارهای تاریخی دوست داشته باشد، دیگری سریال طنزی مثل لیسانسه ها و… تلویزیون باید همه مدل سریال داشته باشد.طهماسبی با اشاره به ضرورت برگزاری جشنواره جهت تولیدات تلویزیونی عنوان کرد: الان در کشورهای دیگر جشنواره های معتبری برگزار می شود که در آنها سریال ها با هم مسابقه می کنند و همه جا صدا می کند.بازیگر سریال «برادر» ادامه داد: حس مسابقه باعث می شود تولیدکنندگان سراغ سوژه های جالب و بهتری بروند و و مخاطب اهمیت بیشتری پیدا کند. این مسابقه هر لحظه وجود داشته و خیلی جالب و شیرین هست. بنابراین برگزاری جشنواره جام جم یک ضرورت است.

البته چند سالی این جشنواره برگزار نشد و فکر می کنم امسال بعد از این وقفه باید نیرومند تر باشد.طهماسبی در آخر ضمن امیدواری جهت برگزاری هرچه بهتر جشنواره جام جم گفت: تلویزیون می تواند بیننده صددرصدی خودش را پیدا کند و جشنواره ها باعث شود آنقدر کارهای خوب ساخته شود که مردم فقط تلویزیون ملی خودمان را تماشا کنند.

روزنامه آرمان

افراد بسیاری به خاطر سریال، تلویزیون می‌بینند

واژه های کلیدی: سریال | مخاطب | سریالی | بازیگر | برگزاری | جشنواره | بازیگران | تلویزیون | تلویزیون | سوگل طهماسبی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog