cheesier بازار یونجه بوقلمون نبض بازار

cheesier: بازار یونجه بوقلمون نبض بازار اخبار اقتصادی قیمت قرار داده های دامی قیمت جوجه یک روزه

گت بلاگز اخبار بین الملل از ایستادن جهانیان در کنار بشار اسد متعجب هستیم! / اردوغان

به گزارش ایسنا، به نقل از روسیا الیوم، رجب طیب اردوغان، مدیر جمهوری ترکیه امروز در سخنانی که در برابر حامیان حزب حاکم “عدالت و توسعه” در جنوب ترکیه ایراد کرد، ب

از ایستادن جهانیان در کنار بشار اسد متعجب هستیم! / اردوغان

اردوغان: از ایستادن جهانیان در کنار بشار اسد متعجب هستیم!

عبارات مهم : ترکیه

رئیس جمهوری ترکیه به شدت همتای سوری خود را مورد انتقاد و هجمه قرار داد.

به گزارش ایسنا، به نقل از روسیا الیوم، رجب طیب اردوغان، مدیر جمهوری ترکیه امروز در سخنانی که در برابر حامیان حزب حاکم “عدالت و توسعه” در جنوب ترکیه ایراد کرد، با طرح این ادعای واهی و بی اساس که بشار اسد، مدیر جمهوری سوریه مسئول کشتن حدود دو میلیون تن از مردم سوریه با سلاح های کلاسیک و شیمیایی هست، نسبت به این مسئله ابراز تعجب کرد که جهانیان در کنار نظام سوریه ایستاده و از اسد دفاع می کنند.

از ایستادن جهانیان در کنار بشار اسد متعجب هستیم! / اردوغان

وی تاکید کرد که کشورش “در کنار ظلم نایستاده و نخواهد ایستاد و به ظالمان نیز یاری نخواهد رساند، بلکه همچنان از حقوق ستم دیدگان دفاع کرده و جهت یاری رساندن به آنها تلاش می کند”.

اردوغان همچنین به عملیات موسوم به “شاخه زیتون” که به وسیله ترکیه در شمال سوریه صورت می گیرد، اشاره کرد و گفت: این عملیات تا وقت پاکسازی کامل این منطقه از “گروه های تروریستی” ادامه خواهد داشت.

به گزارش ایسنا، به نقل از روسیا الیوم، رجب طیب اردوغان، مدیر جمهوری ترکیه امروز در سخنانی که در برابر حامیان حزب حاکم “عدالت و توسعه” در جنوب ترکیه ایراد کرد، ب

وی گفت، عملیات شاخه زیتون منطقه عفرین را به صاحبان واقعی آن باز خواهد گرداند؛ همانطور که این امر در جریان عملیات “سپر فرات” رخ داد و ارتش ترکیه و همپیمانانش شهرهای الراعی، جرابلس و الباب در سوریه را از داعش بازپس گرفتند.

اردوغان به شدت از حمایت بعضی از طرف های بین المللی از گروه های تروریستی در منطقه انتقاد و تاکید کرد: از مسافت ۱۱ هزار کیلومتری به منطقه ما می آیند و حقوق هایی را به تروریست ها می پردازند. اگر شما همپیمان ما هستید، دست به اقداماتی بزنید که با روحیه ائتلاف با ما همخوانی داشته باشد و اگر همپیمان ما نیستید، این مسئله را علناً اعلام کنید.

واژه های کلیدی: ترکیه | سوریه | اردوغان | رجب طیب اردوغان | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog